Політика приватності Агентства ООН у справах біженців

Агентство ООН у справах біженців підготувало це повідомлення про приватність, щоб продемонструвати своє відповідальне ставлення до захищеності використання Інтернет-ресурсів. Нижче висвітлені основні пункти політики Агентства щодо збирання та поширення інформації через цей веб-сайт:

• ми відстежуємо загальні тенденції використання нашого веб-сайту, але ніколи не відстежуємо окремих відвідувачів;

• ми не збираємо інформацію про наших відвідувачів окрім тих випадків, коли ця інформація добровільно розміщується на нашому сайті, наприклад, шляхом  заповнення онлайн-форми на добровільні пожертви;

• ми не продаємо інформацію, яка була надана нам добровільно, а також не передаємо інформацію третім особам, за винятком випадків, коли ці дані необхідно використати на завершальній стадії укладення Вашої угоди про добровільні пожертви;

• з особами, які приєднуються до Агентства ООН у справах біженців онлайн або які реєструються на сайті для конкретних цілей, УВКБ ООН буде зв'язуватися лише у цілях, які пов'язані з роботою Агентства;

• в будь-який час відувачі, які зареєструвалися на сайті для конкретних цілей, можуть видалити свої імена з відповідного списку розсилки.

Для отримання додаткової інформації дивіться нижче.

Користування веб-сайтом

Ви можете відвідувати всі розділи веб-сайту Агентства ООН у справах біженців, не повідомляючи нас про те, хто Ви, та без надання будь-якої персональної інформації. Єдина інофрмація, яку ми отримуємо під час Вашого відвідування сайту, - це назва Вашого постачальника послуг Інтернету, браузера та комп?ютера, яким ви користуєтесь, веб-сайт, з якого Ви зайшли до нас, сторінки  Ваших запитів та дата і час цих запитів.

Ця інформація збирається на загальній основі. Наприклад, УВКБ ООН відслідковує, які сторінки є найбільш популярними серед відвідувачів в цілому, але ми не збираємо інформацію про те, на які сторінки окремий відвідувач заходить під час відвідин нашого сайту. Ми не збираємо будь-яку іншу інформацію ? наприклад, ім'я, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер телефону відвідувача ? без відома відвідувача і його особистого дозволу.

Вся інформація, яку ми збираємо, використовується тільки для внутрішнього розгляду і не передається третім особам. Ми використовуємо цю інформацію для отримання статистики щодо функціонування сайту та для поліпшення умов його використання для наших відвідувачів.

Збір особистої інформації

Є випадки, коли Агенство ООН у справах біженців запрошує особисту інформацію, таку як ім'я, поштова адреса, адреса електронної пошти, і, можливо  додаткову інформацію, щоб надати Вам конкретні послуги, чи кореспонденцію.

Особиста інформація, яку Ви надали таким чином, не буде передаватися третім особам, за винятком випадків завершення угоди про пожертвування, яку Ви ініціювали.

Веб-сайт Агентства ООН у справах біженців не буде розміщувати особисту контактну інформацію волонтерів, у тому числі їх адреси електронної пошти, поштові адреси та номери телефонів, без згоди цих осіб.

Дисклеймер (відмова від претензій)

Цей сайт містить гіпертекстові посилання на інші сайти. Агентство ООН у справах біженців не несе ніякої відповідальності за ці сайти, в тому числі ? за їх політику конфіденційності, або за зміст таких веб-сайтів.

Сайт он-лайн пожертвувань вживає спеціальні заходи безпеки з метою захисту від втрат, неправильного використання та зміни інформації під нашим контролем. Агенство ООН у справах біженців робить все можливе, щоб забезпечити безпечний збір і передачу конфіденційної інформації користувача, включно з інформацією про кредитну картку, використовуючи методи, прийняті у сфері збору даних та шифрування. Конфіденційність використання цього сайту не може бути гарантована з боку УВКБ ООН. Агентство ООН у справах біженців не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна особі чи відвідувачам внаслідок порушення конфіденційності стосовно використання цього сайту або будь-якої інформації, що передається на даний сайт.

Хоча УВКБ ООН докладає всіх зусиль для того, щоби будь-яке програмове забезпечення, доступне для завантаження з веб-сайту УВКБ ООН, не містило комп?ютерні віруси, - воно не може гарантувати, що матеріали є вільними від усіх комп?ютерних вірусів. Агентство ООН у справах біженців не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, заподіяну шляхом використання програмового забезпечення та пов'язаних з ним кодів, включаючи віруси.

Ніщо у цьому повідомленні або на веб-сайті Агентства ООН у справах біженців, не може розглядатися як відмова від будь-якого з привілеїв та імунітетів, що їх має УВКБ ООН відповідно до Конвенції про привілеї та імунітет Організації Об'єднаних Націй, прийнятої Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй 13 лютого 1946 року, і до положень угоди між Швейцарською Федеральною Радою та Генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй від 19 квітня 1946 року.