Київський міський благодійний фонд ?Фудбенк? ? це неприбуткова суспільно-корисна непідприємницька організація, основною статутною метою якої є об'єднання зусиль різноманітних організацій, юридичних та фізичних осіб для здійснення благодійних заходів, спрямованих на покращення продовольчого забезпечення соціально незахищених верств населення та боротьбу з голодом.

КМБФ ?Фудбенк? було зареєстровано в Україні у квітні 2011 р. за підтримки Європейської Федерації ?Фудбенк?, яка була створена в 1986 р. і на сьогоднішній день об'єднує 240 організацій ?Фудбенк? у 21 країні Європи.

КМБФ ?Фудбенк? не розповсюджує самостійно продукти соціально незахищеним верствам населення, а робить це через благодійні та/або громадські непідприємницькі організації, які опікуються такими людьми та можуть забезпечити належний контроль за тим, щоб продукти надходили саме тим, хто їх потребує. Станом на грудень 2011 р. КМБФ ?Фудбенк? співпрацює з 57 благодійними організаціями. 

***

22 червня 2012 р. Департаментом державної міграційної служби в Одеській області в Пункті тимчасового розміщення біженців м. Одеси було організовано святкування Всесвітнього дня біженців, в якому також приймали участь співробітники громадського руху ?Віра, Надія, Любов? ? виконавчого партнера УВКБ ООН. Співробітники організації разом з дітками-біженцями та шукачами притулку в Україні, які проживають у Пункті тимчасового розміщення біженців, намалювали спільний тематичний малюнок на стіні перед дитячим майданчиком. Окрім того всі малюки отримали солодкі подарунки від Київського міського благодійного фонду ?Фудбенк?, що неймовірно їх потішило.