Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк" - один з найбільших системних універсальних банків України, заснований у вересні 1990 р.

Як одна з найнадійніших фінансових установ України Банк пропонує повний комплекс сучасних фінансових та платіжних інструментів, що допомагають організаціям досягнути комерційного успіху, а людям - підвищити рівень добробуту.

ПАТ "Укрсоцбанк" є учасником авторитетної міжнародної UniCredit Group - однієї з найбільших фінансових організацій, географія якої охоплює 22 країни Європи і ще 27 країн світу.

***

27 квітня 2012 р. через ПАТ "Укрсоцбанк" було здійснено перші виплати щомісячної матеріальної допомоги особам, якими опікується УВКБ ООН. Раніше УВКБ ООН видавало матеріальну підтримку 200 вразливим біженцям і шукачам статусу біженця, які проживають в чотирьох регіонах України, два рази на місяць готівкою. Усвідомлюючи труднощі, які постають перед біженцями і шукачами статусу біженця в Україні, представники ПАТ "Укрсоцбанк" погодилися співпрацювати з УВКБ ООН і запропонували перераховувати фінансову допомогу безкоштовно. Застосування нової системи дозволить зменшити кількість робочих поїздок представників управління з метою розподілення допомоги, а також усуне небезпеку, пов'язану з перевезенням готівкових коштів.