Компанія "Хенкель" представлена у всьому світі своїми провідними брендами і технологіями та працює в трьох бізнес-напрямах: "Миючі та чистячі засоби", "Косметика і засоби особистої гігієни", "Клейові технології".

Заснована в 1876 році, компанія "Хенкель" займає ведучі позиції у світі, як у споживчому, так і в індустріальному секторі, завдяки таким брендам як Persil, Schwarzkopf і Loctite.

Штаб-квартира компанії "Хенкель" знаходиться в Німеччині, у Дюссельдорфі. У компанії "Хенкель" в різних країнах світу працюють майже 48 тис. співробітників, і вона вважається однією з багатонаціональних компаній, що базується на глобальному ринку.

У квітні 2013 року "Хенкель Україна" передала понад 500 кг прального порошку та миючих засобів. Ця пожертва буде розповсюджена УВКБ ООН та виконавчими партнерами серед сімей біженців та шукачів притулку у Києві, Харкові, Одесі та Закарпатті. 

Це вже четверта пожертва компанії "Хенкель Україна", спрямована на поліпшення побутових умов біженців та шукачів притулку в Україні.

Співпраця між "Хенкель Україна" та УВКБ ООН розпочалася у 2011 році. У жовтні того року "Хенкель Україна" передала 1 100 кг прального порошку та миючих засобів Регіональному Представництву УВКБ ООН у Києві для розповсюдження серед сімей біженців та шукачів притулку. Загальна вартість пожертвування досягла майже 10 тис. грн. (див. прес-реліз).

З часу її першої пожертви, "Хенкель" регулярно передавала свою продукцію на потреби біженців та шукачів притулку в Україні. Насьогодні ця пожертва склала три тони продукції загальною вартістю 3000 доларів США.

Частина останньої пожертви також буде надана біженцям, що проживають  у Центрі тимчасового розміщення, для яких фінансування з державного бюджету недостатньо для придбання потрібної кількості миючих засобів та предметів особистої гігієни.