УВКБ ООН розпочало співпрацю з ?Данон Україна?, одним з найбільших виробників  молочної продукції і продуктів харчування для дітей в Україні.

2014 рік є особливим для ?Данон Україна?. Цього року компанія офіційно відзначає 15 років роботи ?Данон? в Україні.

Детальніше...

 


   

 

 

Компанія "Хенкель" представлена у всьому світі своїми провідними брендами і технологіями та працює в трьох бізнес-напрямах: "Миючі та чистячі засоби", "Косметика і засоби особистої гігієни", "Клейові технології".

Детальніше...


 

   

 

 

 

 

Metro Group - одна з найбільших торгівельних компаній світу зі штаб-квартирою у Дюссельдорфі, Німеччина. Майже 300 тис. її співробітників 150 націй працюють в понад 2 100 магазинах компанії у 32-х країнах Європи, Африки та Азії. 

Детальніше...


 

 

Використовуючи свій міжнародний досвід у поєднанні зі знанням національних умов, міжнародна юридична група Astapov Lawyers надає юридичні послуги найвищого класу клієнтам в Україні. Центральний офіс Astapov Lawyers розташований у Києві, де зосереджені основні практики фірми, юридична підтримка в рамках яких надається по всій країні більш ніж 65 юристами, які працюють у Києві та Одесі.

Детальніше...


 

 

Президент Готель було побудовано в 1990 р., а з 1998 р. він працює як чотиризірковий готельний комплексом з широкою інфраструктурою. Готель розташований у діловому центрі міста Києва, займає обширну територію та надає широкий спектр послуг. П?ятнадцять років плідної роботи готелю були відзначені нагородами, які стали предметом особливої гордості.

Детальніше...


 

 unicredit

 

Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк" - один з найбільших системних універсальних банків України, заснований у вересні 1990 р. Як одна з найнадійніших фінансових установ України Банк пропонує повний комплекс сучасних фінансових та платіжних інструментів, що допомагають організаціям досягнути комерційного успіху, а людям підвищити рівень добробуту. ПАТ "Укрсоцбанк" є учасником авторитетної міжнародної UniCredit Group - однієї з найбільших фінансових організацій, географія якої охоплює 22 країни Європи і ще 27 країн світу.

 Детальніше...


 

 

Київський міський благодійний фонд "Фудбенк" - це неприбуткова суспільно-корисна непідприємницька організація, основною статутною метою якої є об'єднання зусиль різноманітних організацій, юридичних та фізичних осіб для здійснення благодійних заходів, спрямованих на покращення продовольчого забезпечення соціально незахищених верств населення та боротьбу з голодом. 

Детальніше...