Підписання Угоди про співробітництво та правовий статус УВКБ ООН у Республіці Білорусь

 

Верховний комісар ООН у справах біженців Антиніу Гутеріш відвідав Білорусь 28-29 липня 2010 року. В ході візиту Антоніу Гутеріш та Анатолій Кулешов, Міністр внутрішніх справ Білорусі підписали угоду про співробітництво та правовий статус Представництва УВКБ ООН у Білорусі і його персоналу в Республіці Білорусь. Верховний комісар також провів зустрічі з Президентом Білорусі Александром Лукашенко, Міністром закордонних справ Сергієм Мартиновим, високопосадовцями Державного прикордонного комітету, представниками міжнародних та неурядових організацій, а також біженцями.

Увага! Термін подання заяв на стипендію ДАФІ подовжено до 11 серпня 2010 року для Білорусі та України

В Білорусі та Україні подовжено термін подання заяв на стипендію ДАФІ, яка дозволяє отримати вищу освіту біженцям, до 11 серпня 2010 року. Програма передбачає надання грантів гідним молодим біженцям для навчання в університетах, коледжах та політехнікумах приймаючої країни.

Детальніше про прийом заяв на стипендію ДАФІ.

Всесвітній день біженців 2010

 ?Дім? є темою Всесвітнього дня біженців у цьому році, свідчить про визнання тяжкого положення більше 40 мільйонів осіб, позбавлених дому, у всьому світі. Близько 10 мільйонів із них - біженців, котрі є особливою категорією осіб, якими опікується УВКБ ООН.

Детальніше...

Прийом заяв на стипендію ДАФІ в Білорусі, Молдові та Україні

Ви б хотіли отримати вищу освіту у країні притулку? Тоді подавайте заяву на стипендію ДАФІ.

Впродовж останніх 18 років Уряд Німеччини фінансує щорічну Німецьку академічну ініціативу фонду біженців ім. Альберта Ейнштейна (ДАФІ), яка названа на честь одного із найзнаменитіших біженців професора Альберта Ейнштейна. Програма передбачає надання грантів гідним молодим біженцям для навчання в університетах, коледжах та політехнікумах приймаючої країни.

Детальніша інформація знаходиться у цих документах:

Оголошення прийому заяв на стипендію ДАФІ

Аплікаційна форма

Програми стипендії ДАФІ для Білорусі, Молдови та України в 2010 році

Звернення Верховного комісара Антоніу Гутерішша з нагоди Всесвітнього дня біженців

  Щороку протягом останнього десятиліття близько мільйона біженців добровільно повертаються додому. Внаслідок затяжного характеру конфліктів ? від Афганістану до Демократичної Республіки Конго ? минулого року лише чверть мільйона змогли повернутися. Це ? найнижчий показник за останні двадцять років.  

Детальніше...