УВКБ ООН надихає молодь до змін у своїх громадах: Youth Empowerment Weekend

КИЇВ, 2 жовтня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців в Україні організувало Youth Empowerment Weekend, що відбувся з 29 вересня по 1 жовтня у Київській області. Подія зібрала близько 50 учасників, серед яких були біженці, переселенці та активісти з різних областей України. 

 

Фото: УВКБ ООН

Метою проекту було підвищити обізнаність у питаннях соціальної інклюзивності й покращити спроможність молодих біженців, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) брати активну участь у житті своїх громад і сприяти створенню їхнього позитивного іміджу у суспільстві.

Розмаїта група швидко об`єдналися у дружню команду, де знайшлося місце кожному. Під керівництвом досвідченого та харизматичного тренера учасники активно обговорювали концепції соціальної інклюзії та активного громадянства. Неформальний та інтерактивний формат семінару допоміг створити дружню та позитивну атмосферу, щоб кожен учасник міг вільно ділитися думками та ідеями.

Вреженнями поділилась учасниця проекту Яна Буковецька: “Я зрозуміла, що немає значення ні те, з якого ти міста, ні колір твоєї шкіри, ні належність до певної соціальної групи. Головне - це те, як людина позиціонує себе у суспільстві і наскільки відкритою до інших вона готова бути. Це справді дуже важливо”.