УВКБ ООН шукає молодь для участі у Youth Empowerment Weekend!

Агентство ООН у справах біженців в Україні організовує Youth Empowerment Weekend. Мета цієї події – підвищити обізнаність у питаннях соціальної інклюзивності й покращити спроможність молодих біженців, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) брати активну участь у житті своїх громад і сприяти створенню їхнього позитивного іміджу у суспільстві.

Деталі проекту Youth Empowerment Weekend:

Дати: 29 вересня – 1 жовтня

Місце проведення: Київ або Одеса (уточнюється).

Вимоги до учасників: представники громад біженців, переселенців або просто активні громадяни України віком 16-25 років, зацікавлені у впровадженні ініціатив на місцях і готові стати агентами змін. Програма заходу подаватиметься шляхом неформальних освітніх методологій.

Серед головних тем мотиваційного уікенду будуть міжкультурний обмін і діалог, інклюзивність й активне громадянство.

Логістика й витрати на проїзд: квитки в обидва кінці покриває Агентство ООН у справах біженців. Автобуси від авто-/залізничного вокзалу будуть організовані для перевезення учасників до місця проведення заходу. Учасники програми повинні брати участь у всіх робочих сесіях. Учасникам, що були присутні менше ніж 80% від усієї програми заходу, не буде компенсовано вартості зворотного квитка.

Проживання й харчування*: Проживання у двомісних номерах, а також харчування (сніданок, обід, вечеря й дві перерви на каву) будуть забезпечені від Агентства.

Робочі мови проекту: Англійська або Українська/Російська. Знання навіть однієї мови є достатнім, оскільки під час усього заходу буде забезпечено переклад.

Податись на участь у Youth Empowerment Weekend можна заповнивши анкету за посиланням: https://goo.gl/fDwPBb

Термін подачі заявок: 10 вересня 2017 року.

Запитати додаткову інформацію можна надіславши листа на ел.скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ________________________________________________

* Якщо Вам необхідно споживати дієтичну їжу, Ви можете привезти її з собою. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити наявність їжі без вмісту глютену, проте ми все ж рекомендуємо за можливості взяти свою їжу тим, хто потребує спеціального дієтичного харчування. Якщо ви не впевнені, будь ласка, зв’яжіться з організаторами заздалегідь.