Агентство ООН у справах біженців продовжує надавати ремонтні матеріали для Донецька

 

КИЇВ, Україна, 22 серпня 2016 р. (UNHCR) – 18 серпня 11 вантажівок Агентства ООН у справах біженців прибули в неконтрольовану урядом частину Донецької області, доставивши 150 тон будівельних матеріалів та непродовольчих товарів партнерській НУО «Людина в біді» (PIN). Цю доставку було здійснено за допомогою Кластеру з логістики, який очолює Світова продовольча програма. Доставка дозволить надати допомогу понад 200 сім’ям з відновленням житла у вражених конфліктом населених пунктах, таких як Донецьк, Горлівка, Дебальцево, Докучаївськ та Макїївка. Також понад 500 соціально незахищених сімей зможуть отримати предмети першої необхідності: постільну білизну, ковдри, кухонні набори, каністри та відра.

Фото: УВКБ ООН Україна

Це четвертий спільний конвой Агентства ООН у справах біженців та «Людини у біді» з початку 2016 року. Загалом цього року до неконтрольованої урядом частини Донецької області було доставлено 45 вантажівок з гуманітарною допомогою. Станом на серпень 2016 р. близько 1 100 сімей уже отримали допомогу з легкими, середніми та значними ремонтними роботами.

Фото: УВКБ ООН Україна

Щоб дізнатися більше про роботу Агентства ООН у справах біженців у Донецьку, будь-ласка, дивіться наш інформаційний бюлетень по цьому регіону.