УВКБ ООН шукає молодь для участі у Youth Empowerment Weekend!

Агентство ООН у справах біженців в Україні організовує Youth Empowerment Weekend. Мета цієї події – підвищити обізнаність у питаннях соціальної інклюзивності й покращити спроможність молодих біженців, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) брати активну участь у житті своїх громад і сприяти створенню їхнього позитивного іміджу у суспільстві.

Детальніше...

Внутрішньо переміщені українці залишаються у невизначеності, поки триває четвертий рік конфлікту


ЖЕНЕВА / КИЇВ, 11 серпня 2017 року (UNHCR). Конфлікт на сході України триває уже четвертий рік, і понад 1,6 мільйони внутрішньо переміщених українців прагнуть жити у безпеці, мати достойне житло та можливості для працевлаштування.

Детальніше...

Японський художник, діти-переселенці та юні жителі Маріуполя створили мурал на підтримку миру в Україні

МАРІУПОЛЬ, Україна, 29 липня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) спільно із Посольством Японії в Україні відкрили мурал «Рукавичка» японського художника Кенске Міядзакі на території дитячої загальноосвітньої середньої школи №68. Над створенням арт-об‘єкту у Маріуполі протягом двох тижнів працювали більше 50 дітей, що постаждали внаслідок конфлікту на сході України та юні жителі Маріуполя.

Детальніше...

Бюрократичні перешкоди, житло та працевлаштування – спільні проблеми біженців та переселенців в Україні

КИЇВ, Україна, 08 серпня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців представило Звіт щодо потреб біженців, шукачів притулку та переселенців в Україні. Оцінка потреб базується на результатах майже 200 фокус-груп, проведених у місцях з найбільшою кількістю переміщеного населення.

Детальніше...

Переселенці з інвалідністю отримали підтримку УВКБ ООН

З початком конфлікту на сході України Руслан Рига разом із дружиною Анною переїхали з рідного Лисичанська до Білої Церкви, де почали своє життя спочатку. У Лисичанську родина мала власний бізнес з продажу фрезів – інструментів для обробки поверхні металу та дерева. На  щастя, обладнання вдалося перевезти, однак клієнтську базу було повністю втрачено.

Детальніше...

Дочірні категорії