Послання від Філіпо Гранді, Верховного Комісара ООН у справах біженців, з нагоди Міжнародного жіночого дня


8 березня 2018 року

Цього року Міжнародний жіночий день відзначається одночасно з проголошенням старту масштабного всесвітнього руху за права жінок, рівність та справедливість.

Детальніше...

Оголошуємо можливість стажування у партнерів UNHCR

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) запрошує волонтерів для допомоги біженцям та шукачам притулку в підготовці до іспитів – державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) з таких предметів як «українська мова і література», «математика», «історія України» та «англійська мова». Волонтери співпрацюватимуть з партнерами Агентства ООН у  Києві, Одесі та Мукачево.

Детальніше...

У Донецьку пройшла “Школа лідерства” від УВКБ ООН

З початком навчального року у Донецьку стартувала “Школа лідерства” - проект Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) спрямований на розвиток управлінських та лідерських навичок активної молоді з Донбасу. Програма була організована за підтримки Європейської школи та Центру Розвитку Донбасу (DDC) - партнерських організацій УВКБ ООН.

Детальніше...

Прием заявок на получение Академической стипендии для беженцев им. Альберта Эйнштейна (DAFI) 2018 в Украине


Вы хотели бы получить высшее образование? 

Приглашаем Вас подать заявку на получение стипендии на обучение им. Альберта Эйнштейна (ДАФИ), которая финансируется правительством Германии и реализуется Агентством ООН по делам беженцев (УВКБ ООН), с целью помощи беженцам в доступе к высшему образованию.  

Детальніше...

Звіт Агентства ООН у справах біженців: дискримінація меншин без громадянства поширюється у всьому світі

Женева/Київ, 3 листопада 2017 року (UNHCR). Новий звіт Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) застерігає, що дискримінація, ізоляція та переслідування – це сувора реальність для багатьох людей у світі, що не мають громадянства та належать до меншин. Агентство закликає до негайних дій, щоб забезпечити рівні права на громадянство для всіх.

Детальніше...

Дочірні категорії