У Донецьку пройшла “Школа лідерства” від УВКБ ООН

З початком навчального року у Донецьку стартувала “Школа лідерства” - проект Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) спрямований на розвиток управлінських та лідерських навичок активної молоді з Донбасу. Програма була організована за підтримки Європейської школи та Центру Розвитку Донбасу (DDC) - партнерських організацій УВКБ ООН.

Детальніше...

Звіт Агентства ООН у справах біженців: дискримінація меншин без громадянства поширюється у всьому світі

Женева/Київ, 3 листопада 2017 року (UNHCR). Новий звіт Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) застерігає, що дискримінація, ізоляція та переслідування – це сувора реальність для багатьох людей у світі, що не мають громадянства та належать до меншин. Агентство закликає до негайних дій, щоб забезпечити рівні права на громадянство для всіх.

Детальніше...

Внутрішньо переміщені українці залишаються у невизначеності, поки триває четвертий рік конфлікту


ЖЕНЕВА / КИЇВ, 11 серпня 2017 року (UNHCR). Конфлікт на сході України триває уже четвертий рік, і понад 1,6 мільйони внутрішньо переміщених українців прагнуть жити у безпеці, мати достойне житло та можливості для працевлаштування.

Детальніше...

УВКБ ООН надихає молодь до змін у своїх громадах: Youth Empowerment Weekend

КИЇВ, 2 жовтня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців в Україні організувало Youth Empowerment Weekend, що відбувся з 29 вересня по 1 жовтня у Київській області. Подія зібрала близько 50 учасників, серед яких були біженці, переселенці та активісти з різних областей України. 

Детальніше...

Бюрократичні перешкоди, житло та працевлаштування – спільні проблеми біженців та переселенців в Україні

КИЇВ, Україна, 08 серпня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців представило Звіт щодо потреб біженців, шукачів притулку та переселенців в Україні. Оцінка потреб базується на результатах майже 200 фокус-груп, проведених у місцях з найбільшою кількістю переміщеного населення.

Детальніше...

Дочірні категорії