УВКБ ООН надало гуманітарну допомогу постраждалим мешканцям Луганської області

Новоприбулі переселенці та евакуйовані мешканці міста Попасне, Первомайськ і Луганськ, що знаходились під посиленими обстрілами, а нині проживають у м. Рубіжному, Луганської області, отримали допомогу від УВКБ ООН у вигляді теплих речей та інших предметів першої необхідності. 

Фото УВКБ ООН / О.Литвиненко: Світлана та Миколай – подружжя, що опинилось без належної допомоги та підтримки під час загострення ситуації в Луганській області. Отримавши предмети першої необхідності, наразі перебувають у Рубіжному Луганської області. 

17 лютого на базі місцевого Червоного Хреста відбулась роздача гуманітарної допомоги для переселенців з Луганської області віком 35-60 років, літніх осіб та дітей, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.  Понад 300 осіб мали змогу отримати вкрай необхідні в холодну пору року теплі речі. Не залишились без допомоги й ті, хто почуває себе найбільш вразливими – діти. Понад 40 евакуйованих дітей з Первомайського гірничого технікуму, а також їхні викладачі, що тимчасово проживають у м. Рубіжному, отримали теплі ковдри та куртки.

Фото УВКБ ООН / О.Литвиненко: Пенсіонерка Любов Яківна – одна з багатьох літніх мешканців Рубіжного, що потребують  сторонньої моральної та матеріальної допомоги не лише з огляду на свій вік, але й на той факт, що розраховувати на когось окрім себе їй не доводиться.