УВКБ ООН надає допомогу мешканцям Красного Лиману

19 лютого УВКБ ООН здійснив постачання непродовольчої гуманітарної допомоги новоприбулим переселенцям у Красному Лимані. Евакуйовані мешканці із нещодавно обстріляних населених пунктів та переселенці отримали вкрай необхідні теплі ковдри, зимові куртки, спальні мішки, теплий одяг та інші предмети першої необхідності для зимової пори року.

Окрім цього, в Красноармійську, Селідово, Новогродівці та Слов`янську найближчим часом також відбуватиметься роздача теплих речей: 1919 ковдр, понад 900 одиниць зимових курток і теплого одягу, включаючи светри, термо білизну та шкарпетки. Також мешканці й переселенці, що повернулись до своїх домівок, отримають 500 спальних мішків у містах Дебальцеве, Вуглегірськ, Світлодар та Авдіївка.  

УВКБ ООН надало гуманітарну допомогу постраждалим мешканцям Луганської області

Новоприбулі переселенці та евакуйовані мешканці міста Попасне, Первомайськ і Луганськ, що знаходились під посиленими обстрілами, а нині проживають у м. Рубіжному, Луганської області, отримали допомогу від УВКБ ООН у вигляді теплих речей та інших предметів першої необхідності. 

УВКБ ООН надає гуманітарну допомогу в Луганській та Донецькій областях

23-24 вересня Агентство ООН у справах біженців організувало доставку першої партії теплих ковдр для жителів Луганської та Донецької областей. Так, 2499 теплих ковдр у вигляді гуманітарної допомоги отримали найбільш вразливі сім‘ї із внутрішньо переселених осіб (ВПО), котрі проживають у літніх таборах міста Святогорська (350), Красного Лиману (1300), Кременної та Святово (849). У відповідь на зростаючу потребу ВПО у теплих речах, УВКБ ООН планує здійснити другу поставку 3000 теплих ковдр вже на наступному тижні переселенцям, які проживають у літніх таборах та приватних помешканнях у місті Харкові, на півночі Донецька та Луганська.

УВКБ ООН спільно з ЄС доставлять гуманітарну допомогу на Схід України

27 січня 2015 року, Дніпропетровськ. Агентство ООН у справах біженців спільно з Європейським Cоюзом організувало авіа доставку гуманітарної допомоги найбільш нужденним особам на територіях, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України.

Гуманітарна допомога УВКБ ООН в Донецькій області

Агентство ООН у справах біженців надало  близько 4 тон гуманітраної допомоги   -  матраси, рушники, постільну білизну, кухонні прилади та прилади домашнього вжитку.  Додатково  було підготовлено  200 наборів для дітей, які розміщені у санаторіях селища Ялта, Першотравневого району Донецької області, куди  Агентство доставило допомогу минулої суботи.