Представник УВКБ ООН в Україні

   


Пан Пабло Матеу працює в Агентстві ООН у справах біженців (UNHCR) вже більше ніж 25 років. Він має досвід роботи у 9 різних країнах, а також у штаб-квартирі організації в Женеві. Він був задіяний і в операціях, де є табори для біженців (Алжир, Мавританія, Мексика), і в операціях із фокусом на реінтеграцію осіб, що повертаються (Афганістан, Центральна Америка, Мозамбік), і в роботі з внутрішньо переміщеними особами (Боснія і Герцеговина). Також він працював Представником Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) в Алжирі (2008-2009).

Під час роботи у штаб-квартирі його діяльність зосереджувалася на поєднанні гуманітарної допомоги і розвитку; співпраці між агентствами; забезпеченні життєдіяльності та пошуку довготермінових рішень для категорій осіб, якими опікується Агенство. До приїзду в Україну пан Матеу був задіяний у сфері здійснення незалежного контролю та оцінював якість управління в представництвах Агентства по всьому світу.

Перед тим, як приєднатися до Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), пан Матеу був консультантом у Міжнародній організації праці та заснував у країні свого походження неурядову організацію, що займається питаннями мікрофінансування та сприяння розвитку на місцевому рівні.