Посли доброї волі УВКБ ООН

 

   

Посли доброї волі - це відомі люди, які представляють УВКБ ООН і використовують свій талант і популярність для висвітлення потреб біженців. Вони доповнюють роботу працівників УВКБ ООН у всьому світі завдяки своєму привілейованому доступу до ЗМІ та інших ресурсів. Посли доброї волі особливо переконливо доносять широкому загалу послання щодо поваги та співчуття до біженців; вони привертають увагу громадськості за допомогою публічних заходів, телепередач, радіоінтерв'ю та статей популярних видань. Посли доброї волі також представляють власну позицію щодо біженців під час зустрічей із світовими лідерами, дипломатами, вчителями, державними та громадськими діячами, а також із широкою громадськістю.

Детальніше...

Анджеліна Джолі

 

   

Участь Анджеліни Джолі в гуманітарній роботі досягла свого піку на початку 2000 р., коли вона брала участь у зйомках пригодницького фільму "Розкрадачка гробниць" у Камбоджі. У липні 2001 р. вона подорожувала з УВКБ ООН по Камбоджі, а у серпні провела тиждень з афганськими біженцями у Пакистані. 27 серпня 2001 р. Джолі було призначено Послом доброї волі УВКБ ООН.

Детальніше...

Барбара Хендрікс

  

   

Всесвітньовідома співачка (сопрано) Барбара Хендрікс найдовше перебуває на посаді Посла доброї волі УВКБ ООН. За надзвичайну відданість у 2002 році її було призначено єдиним безстроковим Послом доброї волі УВКБ ООН.  

Взявши участь у низці місій УВКБ ООН, пані Хендрікс залучена до різноманітних громадських кампаній та опікується питаннями захисту біженців на найвищих дипломатичному та урядовому рівнях. Вона особливо переймається важким становищем жінок-біженок. Вона також активно долучається до різноманітних заходів, що підвищують громадську свідомість у справі біженців.

Детальніше...