Як Ви можете допомогти

   

Кожного дня мільйонам біженців нагально потрібні захист та допомога. Для людей, котрі втекли з багатьох зон гуманітарних криз у світі, працює Агентство ООН у справах біженців. За Вашої підтримки ми можемо надати допомогу, життєво необхідну для забезпечення нагальних потреб тих, хто змушений тікати від переслідувань та насильства. Ваша підтримка може змінити ситуацію та допомогти нам продовжувати працювати - сьогодні та у майбутньому - для біженців, котрі втратили усе. 

Допомога не вимагає значних зусиль. Є низка способів, у які Ви можете долучитися до допомоги у збиранні коштів та у підвищенні обізнаності щодо проблем біженців та діяльності УВКБ ООН. Зробіть пожертвування сьогодні - це дасть змогу дітям-біженцям відвідувати школи, а біженцям отримати нові притулки та життєво необхідну юридичну допомогу. Доможіть нам підвищити обізнаність про важке становище біженців.

Для того, щоб зробити пожертвування, будь ласка, перейдіть на міжнародний веб-сайт УВКБ ООН або зв'яжіться з Регіональним Представництвами УВКБ ООН у Білорусі, Молдові та Україні.

Ви можете допомогти жінкам-біженкам вже сьогодні

 

Хочемо привернути Вашу увагу до діяльності Центру громад біженців, яким керує та який підтримує Благодійний фонд "Рокада" виконавчий партнер УВКБ ООН. Центр громад біженців підтримує жінок-біженок у виготовленні ними виробів ручної роботи. Центр пропонує товари для продажу, представляє їх на виставках, а також приймає замовлення на виготовлення виробів. Це гарна можливість придбати ексклюзивні речі ручної роботи, підтримавши цим жінок-біженок та їхні сім`ї. Жінки-біженки також будуть вдячні за можливість виставити свої товари на продаж під час організованих Вами прийомів, ярмарок або інших святкових подій.
Об`єднавши наші зусилля, ми дамо надію біженцям в Україні.

Завантажити "Каталог благодійного розпродажу" (pdf)

Якщо Ви матимете бажання придбати вироби ручної роботи з  "Каталогу благодійного розпродажу", будь ласка, надішліть своє замолення на електронну адресу УВКБ ООН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або зв'яжіться з Відділом громадської інформації за телефоном +380 44 288 97 10. 

Інші можливості підтримати проекти з надання допомоги біженцям в Україні

 

Ви також можете придбати фотографії, зроблені чесько-канадським фотографом Івою Зімовою, які у минулому демонструвалися на виставці в одній з арт-галерей Києва. Фотографії можна придбати за 400 гривень (більші пожертви, звичайно,  вітаються). Усі надходження з продажу підуть на проекти з надання допомоги біженцям в Україні.

Ви також можете придбати копії вищезгаданих фотографій у меншому розмірі, зібрані у вигляді набору поштівок (35 гривень за комплект з 10 поштівок).

Якщо Ви бажаєте придбати фотографії або поштівки, будь ласка, надішліть ваше замовлення до УВКБ ООН на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або зв'яжіться з Регіональним радником з питань громадської інформації, який забезпечить належне виконання вашого замовлення. Тел. +380 50 3101767.

Ми дякуємо всім за співпрацю та підтримку.