Третій гуманітарний конвой UNHCR доставив допомогу у Луганськ

Київ, Україна, 28 квітня 2017 року (UNHCR). Третій з початку 2017 року конвой Агентства ООН у справах біженців доставив гуманітарну допомогу в Луганськ. 23 вантажівки привезли будівельні матеріали та одяг для найбільш вразливих сімей, які проживають на непідконтрольних уряду територіях Луганської області.

Детальніше...

UNHCR отримало фінансування від Уряду Японії на проекти відновлення житла

   

Київ, Україна, 31 березня 2017 року (UNHCR) – Уряд Японії виділив 330 000 доларів Агентству ООН у справах біженців на проекти відновлення житла для населення, що постраждало внаслідок конфлікту на сході України. Про це було анонсовано під час офіційної прес-конференції у Києві у п‘ятницю, 31 березня.

Детальніше...

Агентство ООН у справах біженців відсвяткувало Новруз

КИЇВ, Україна, 24 березня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців в Україні підтримало святкування Новруз, яке було організовано партнерськими організаціями - громадською ініціативою «КримСОС» та Благодійним фондом «Рокада». Подія відбулася у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського, що гостинно зустрів гостей зі спільнот біженців та переселенців на свято.

Детальніше...

УВКБ ООН підтримало відкриття реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю у Вінниці

ВІННИЦЯ, Україна, 27 березня 2017 року (UNHCR). Агентство ООН у справах біженців надало технічну допомогу Вінницькому Університету «Україна» для облаштування навчально-реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю. Завдяки проекту близько 500 осіб з інвалідністю (включно з ветеранами АТО й внутрішньо переміщеними особами) протягом року зможуть пройти фізичну реабілітацію.

Детальніше...

Агентство ООН у справах біженців разом із партнерами облаштували пропускний пункт «Майорське»

МАЙОРСЬКЕ, Україна, 21 березня 2017 року (UNHCR). У понеділок, 20 березня, КПВВ «Майорське» отримав технічну допомогу від Агентства ООН у справах біженців та інших міжнародних донорів. Чотири нові модулі було встановлено на пішохідних напрямках для покращення умов перетину лінії розмежування та зменшення часу очікування в чергах.

Детальніше...

Дочірні категорії