Гранти

 

Грантова програма для громадських ініціатив вимушених переселенців 

 

Агентство ООН у справах біженців продовжує грантову програму підтримки ініціатив переселенців на 2016 рік. Програма реалізується через виконавчого партнера УВКБ ООН - ГО "Крим СОС" і буде реалізована у 17 регіонах України. Метою програми є підтримати вимушених переселенців у спробах самостійно вирішувати власні проблеми та захищати свої права й свободи. 

На гранти можуть претендувати волонтерські ініціативи, спрямовані на інтеграцію та побудову діалогу між вимушеними переселенцями й місцевими громадами; захист прав, підсилення ініціатив і громад внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Вітаються проекти, метою яких є надання підтримки жінкам і вирішення проблеми ґендерно-обумовленого насильства, а також захисту людей з особливими потребами й інших соціально незахищених верств населення. 

Термін подачі заявок: Грантова програма діє до кінця 2016 року. Для участі у програмі необхідно заповнити заявку (завантажити тут) та надіслати  на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Розгляд заявок відбувається один раз на місяць. Заявки, надіслані після 25 числа поточного місяця, будуть розглядатись у наступному місяці. 

Зверніть увагу! Ця програма не спрямована на покращення житлових умов та гуманітарної ситуації конкретної родини, на закупівлю продовольчих і непродовольчих товарів, призначених для гуманітарної допомоги переселенцям, а також на покриття адміністративних витрат і заробітної плати учасників проекту.

Детальніша інформація: на сайті ГО "Крим СОС"  

 


 

 Підтримка громадських ініціатив в Одеській та Миколаївській областях

 

ГО “Десяте квітня” розпочинає програму підтримки спільних проектів переселенців і місцевих жителів в Одеській та Миколаївській областях. Проект отримав фінансову підтримку Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) і запрошує вас об’єднуватися в ініціативні групи для реалізації суспільно корисних проектів!

Мета програми – підтримати переселенців у спробах самостійного вирішення власних проблем та захисту їхніх прав і свобод.

На гранти можуть претендувати волонтерські проекти, спрямовані на:

– інтеграцію і побудову діалогу між переселенцями і місцевими громадами;
– захист прав переселенців;
– зміцнення ініціатив та спільнот внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
– надання підтримки жінкам і вирішення проблеми гендерно-обумовленого насильства, а також захисту людей з особливими потребами та інших соціально незахищених груп населення.

До участі в конкурсі грантів запрошуються:

1) група / організація / ініціатива, яка має чітко організовану структуру і складається мінімум з 3-х осіб, з яких мінімум 2-е є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);
2) група / організація / ініціатива, яка активно працює в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Заявки на участь в програмі будуть оцінюватися за такими критеріями:

– бюджет проекту не перевищує 15 000 грн (сума може переглядатися в окремих випадках);
– проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер;
– проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи;
– проект актуальний в регіоні його планованої реалізації;
– кількість прямих / непрямих бенефіціарів допомоги, отриманої в результаті реалізації проекту;
– географія: Одеська та Миколаївська область;
– довгостроковість результату проекту;
– оплата товару/послуги грантодавачем, яка вказана в грантовій заявці, повинна бути проведена до 10 листопада 2016 року;
– співпраця з владою та іншими громадськими організаціями / ініціативними групами, на місцевому / національному рівнях.
Зверніть увагу: ця програма не спрямована:
– на поліпшення житлових умов і гуманітарної ситуації конкретної сім’ї,
– на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів, призначених для гуманітарної допомоги переселенцям,
– на покриття адміністративних витрат і заробітної плати учасників проекту.
Також допомога не надається у вигляді готівкових коштів.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку (скачати ФОРМА ЗАЯВКИ ПІДТРИМКИ ІНІЦІАТИВ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ) та надіслати її на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Грантова програма діє протягом 2016 року. Розгляд заявок відбувається один раз на місяць. Заявки, надіслані після 25 числа поточного місяця, будуть розглядатись у наступному місяці.

Якщо у Вас виникли запитання щодо грантової програми, просимо телефонувати у будні дні з 10:00 до 19:00 за номером телефону: +38 066 665 30 63, +38 099 322 57 14.